Активни состојки и ексципиенти

 • Сеахорсе Екстракти
 • Гинсенг Екстракт
 • Гвидак Цламп
 • Цинк
 • Железо

Инструкции за апликација

 1. Земете 2 капсули два пати на ден пред оброците
 2. Напиј се чаша вода
 3. Компатибилен е со алкохол
 4. Времетраењето на третманот е еден месец
 5. Лекот има кумулативен ефект

Испорака во Македонски Брод: Испорака се врши со курир до било кој град во Македонија. Рокот на испорака е 2-6 дена.

Плаќање: Плаќањето може да се изврши во кеш или со банкарска картичка по приемот на вашата нарачка. Не е потребно плаќање однапред.

Осврти за TestoY

Сеуште нема критика. Остави го прв!

Остави рејтинг

Процесот на купување

 • Внесете го вашето име и телефонски број во формуларот за нарачка.
 • Почекајте 5-15 минути за да одговорите на повикувачот.
 • Обезбедете го операторот со вашата адреса за испорака и целосно име.