Активни состојки и ексципиенти

 • Масло од лешник
 • Масло од семе од слива
 • Масло од макадамија
 • Масло од јојоба
 • Масло од кајсија
 • Масло од калинка
 • Масло Од Семе Од Малина

Инструкции за апликација

 1. Нанесете мал дел од серумот на исчистената кожа
 2. Тријте со движења на масажа додека не се апсорбира целосно
 3. По нанесувањето, не е потребно миење на кожата
 4. Аплицирајте 3 недели за подобри резултати

Испорака во Демир Капија: Испорака се врши со курир до било кој град во Македонија. Рокот на испорака е 2-6 дена.

Плаќање: Плаќањето може да се изврши во кеш или со банкарска картичка по приемот на вашата нарачка. Не е потребно плаќање однапред.

Осврти за Wrinkless

Сеуште нема критика. Остави го прв!

Остави рејтинг

Процесот на купување

 • Внесете го вашето име и телефонски број во формуларот за нарачка.
 • Почекајте 5-15 минути за да одговорите на повикувачот.
 • Обезбедете го операторот со вашата адреса за испорака и целосно име.